Prosinec 2010

Skrytá síla

24. prosince 2010 v 21:28 Já jako drak + něco o mě
Tak tuhle sílu může ovládat jen magický drak, který už v podstatě vyhynul. Tyto kouzla jsou nejsilnější ve vesmíru. Dokážou zničit Slunce i Vesmír. Tato síla dokáže úplně co si zamanete i všechny kraviny. Můžete se stát pánem světa, ovládnout zlo i získat nějakou lásku, ale tyhle možnosti já nepoužívám. Také je dovoleno jen někomu, aby se nestala nějaká nepříjemnost. Někdo to využije k ovládnutí celého vesmíru a myslím, že by se to i vám nelíbilo.. Jak jsem říkala, tato síla je dovolena jen někomu a to třem magickým tvorům. Drakovi, vlkovi a upírovi. Bohužel upír toho využil a chtěl ovládnout vesmír, ale já s vlkem jsme mu zabránili a zničili ho. Možná se ptáte, co je s vlkem.. ten už mezi námi není.. Takže tato síla je už chráněna pouze mnou. Já jediná držím tu sílu, která může sloužit zlu i dobru. Já jí moc nepoužívám a držím jí v sobě. O tom, že jí ovládám neví nikdo z přátel, takže byste si to mohli nechat pro sebe. Otázky -> komentíky.

Země

23. prosince 2010 v 22:42 Já jako drak + něco o mě
Se zemí se nedá dělat skoro nic, ale přeci jen něco jo. Sochy z toho jdou výborně a je to snad nejkrásnější. Zelené rostliny se obtočí kolem sebe a vytvarují tvar. K tomu se přidají krásné barevné květy tam kam patří i listy se můžou přidat a je to opravdová nádhera. Je to umění něco takového vytvořit. Nechci se vytahovat, ale myslím, že jsem v tom dobrá. Těchto soch mám doma mraky. Domov mám krásně vyzdobený a tyhle sochy převahují venku. Kdo tam přijde, obdivuje.. Moc si neumím představit, jak by se to použilo v boji, ale také to jde. Třeba takové ty zelené tlusté stonky, kořeny se dají použít. Nebo nechat protivníka zarůst různými stonkami atd.. To by šlo, ale já bych spíše řekla, že slouží k dobru, ke kráse i k jídlu.. Zemi také nemám moc v lásce, ale jde to. Je to opravdu krásné a hlavně důležité, stejně jako ostatní elementy.. Co bych k tomu ještě dodala.. No nic.. Otázky -> komentáře.

Vzduch

23. prosince 2010 v 22:31 Já jako drak + něco o mě
Tak, tady je i vzduch. Ze vzduchu sochy dělat nejdou, ale je výborný na věštění. Stejně jako u ohně a vody, ale myslím, že u vzduchu to jde nejlépe. Vítr začne foukat dokola, až to vytvoří nějaký obraz. Můžou se tam objevit nejenom obrazy, ale dokonce mi může našeptat něco. Nějakou novinku, co se stala, co se děje nebo také co se stane.. S větrem se nedá dělat tolik věcí jako u ostatních, ale stejně to jde. Mohu udělat tornádo/hurikán, růžné větrné proudy. Také to pomáhá při boji. Třeba odrážení nebo také přiblížení protivníka, vyzvednutí do vzduchu. Ale k takovému zacházení je potřeba hodně, hodně velký proud větru. Také se musí udržet teplota nebo se stane v tak ledový, že všechno zmrazí. Ohřát se naštěstí nemůže. Tedy může, ale stává se to zřídka kdy.. No, abych se přiznala, tak nemám moc vzduch v lásce, ale kdyby nebyl, asi bychom se všichni udusili. Možná i zmrzli. Prostě je potřeba, jako všechny čtyři elementy. Bez nich by neexistoval život na Zemi. Možná je vzduch ten nejdůležitější, ale to není přesné, protože každý z nich je důležitý.. To je vše o vzduchu, tak znovu -> dotazy dolů, do komentářů.

Voda

23. prosince 2010 v 22:15 Já jako drak + něco o mě
Voda je další z elementů, který dokážu ovládat. Je to velmi silný element. Možná ho umím o trochu míň, než oheň, ale myslím, že jsem v tom dobrá.. Také z vody můžu něco vytvářet. Z vody si vytvořím perfektní tvar, potom ho můžu zmrazit (což dlouho nevydrží) nebo z něj můžu vytvořit takovou tu tvrdou želatinu (nevím, jak se tomu říká). To vydrží navždy. A myslím, že je to vhodnější, co se týče dárků atd... S vodou můžu dělat i další věci, jako je zahřívání, chlazení/zmražení. S vodou můžu manipulovat, jako při vytváření soch. Mohu ze všech oceánů, moří, řek, jezer a rybníků vzít všechnu vodu. Ale nevím co bych s ní udělala. Voda může posloužit i jako zbraň, v mém případě obrana. Různé proudy můžu vytvořit. Nebo jako obrana -> vodní obal. Mohu vytvořit bublinu, vlézt do ní a plout po světě. Voda výborně slouží k dobru, ale i ke zlu se přiklání. Je na stejné straně jako oheň. Vodu mám ráda, ale ne tolik jako oheň. S ohněm jsem spojena a vodu jen ovládám. Tak to je asi vše ohledně vody. Pokud máte otázky, sem s nimi.

Oheň

23. prosince 2010 v 21:59 Já jako drak + něco o mě
Co říci o ohni, když skoro každý drak ho umí ovládat. Ale ne jako já (aspoň jsem se s žádným ještě nesetkala).. Umím ho samozřejmě chrlit z tlamy, ale já ho dokáži tvořit v tlapách, v křídlech, prostě všude! Můžu dokonce celá vzplanout! S ohněm můžu vytvářet tvary, potom to změnit na stuhlou lávu a je z toho náhherná socha. Těch mám doma spousty.. Asi už víte, že mi vůbec oheň nevadí. Vůbec mě nepálí, nic. Proto umím jedno speciální kouzlo. Nejčastěji ho využívám při boji (vyhýbám se jim) anebo ho můžu využívat při nějakých přehlídkách, které jsem ještě nikdy nezažila. Kolem sebe vytvořím ohnivý (hodně silný) kruh. Nejdřív široký, potom se zužuje. Já se otočím a oheň mě nadnáší. Vytvořím tak ohnivý hurikán, ve kterém se můžu vznášet a ostatní to může i zabít. Z hurikánu můžu vytrysknout silné plameny na útočení. Je to hezký pohled z dálky. Zblízka to může být nebezpečné. Toto kouzlo jsem ještě u nikoho neviděla, tak ho zatím používám jako vzácné.. Nebo také když se potkám s někým, kdo ovládá vzduch a pošle na mě tornádo/hurikán, můžu na něj poslat oheň a zapálím ho, což je skoro nemožné. Když se do toho přidá magie, tak to jde. Vduch obrátím proti němu a je z toho výborný protiútok.. Někdo si myslí, že oheň je symbol zla, ale já vím, že tomu tak není. Může sloužit zlu i dobru. Je spíš takový neutrální, jako ostatní ze čtyř elementů.. To je asi vše ohledně ohně. Jestli máte otázky, tak se ptejte, ráda odpovím.

Něco o mě?

23. prosince 2010 v 19:18 Já jako drak + něco o mě
Jsem dračice jménem Lessa. Je mi 12 let. O mém životě se můžete dočíst dál.. Už si asi dokážete představit, jak vypadám. Uhodnete co jsem za draka? Jsem magický drak. Ovládám všechny čtyři přírodní elementy -> Oheň, Voda, Vzduch, Země. Popis jak je ovládám, najdete v další rubrice, pokud budete chtít dál zkoumat.. No, to ale není všechno. Dokáži ovládat ještě jednu sílu, která je velice vzácná a mocná. Síla, která spojuje elementy to není. Samozřejmě tu také ovládám. Možná to může být i jasné, když umím všechny čtyři elementy. Ale ještě jedna moc se tady skrývá. Ta dokáže zničit klidně i vesmír. Kdo ví, jestli ji použiju.. Moc dobré jméno nemá. Vlastně ani není pojmenovaná, ale říkejme jí třeba Skrytá síla. To by šlo ne? Větší popis také naleznete v další rubrice.. Co si teď popovídat o mém životě? Tak, jak jste si už mohli všimnout, žiji v lese. Ale ne v obyčejném, žiji v Skryté části lesa. Možná už vám leze na nervy, že je pořád něco skryté, ale já se musím ukrývat před lidmi. Dovedete si představit, co by se mnou udělali, kdyby se mě zmocnili? Začali by mě zkoumat, dokonce i pitvat a to by se mi opravdu nelíbilo. Dnešní lidi jsou tak krutý. Tak pokračujem ne? Tato Skrytá část lesa, je chráněna kouzly. Ostatní lidi v ní nevidí nic. A když projdou jakýmsi Silovým polem, ocitnou se na druhé straně Silového pole, ale nic nepocítí. Prostě jen projdou. Ničeho si nevšimnou. Pak jsou tu Magický tvorové. Jen já si můžu vybrat, kdo smí do Skryté části. Ona ta Část není zrovna rozlehlá. Větší popis najdete ZASE v další rubrice. Možná časem se tu objeví i obrázek. V té Části žiji jen já. Jak jsem říkala, já si vyberu kdo sem smí nebo ne. Je snad jasné, že ty kteří smí, tak normálně projdou. Možná vás zajímá, co se stane s těmi, kteří nesmí. Tak, vidí stejně jako lidé a dokonce se jim stane totéž. Skoro to ani nestojí za řeč.. Už nevím co bych vám řekla o svém obydlí, tak se vrhneme na můj život. Možná někteří z vás si myslí, že jím lidi nebo nějaká lesní zvířata. Ale já jím obyčejné ryby. Kapry, štiky, pstruzi i jeseteři. Je tu ale ryba, kterou já nesnáším a držím se od ní dál. Je to úhoř. Odporně smrdí a chutná ještě hůř. Navíc se bojím jeho elektrických proudů. Nechci ho mít v tlamě, zrovna když se brání. Jak by to dopadlo..uff.. No nic. Asi se ptáte, kde beru ty ryby. Já mám ve své Části lesa jezírko, jak uvidíte v další rubrice.. Co dalšího o životě? Už ani nevím, co mám povídat. Jsem strašně ráda, když sem zavítá i nějaký hodný drak, protože je moc nepotkávám. Samozřejmě mě teší i ostatní hodní Magický tvorové, kteří náhodou zavítají do mého skromného obydlí.. Moc jsem se kamarádila s vlkem jménem Argon. Moc se mi o tom nechce mluvit. Možná přístě.. Tak to je asi zatím vše co jsem mohla říci o svém životě. Kdyby vás něco zajímalo, určitě se ptejte tady dolů na komentáře. Ráda vám odpovím. Možná to sem i časem přidám.

Tak co nějaký popis?

23. prosince 2010 v 19:17 Já jako drak + něco o mě
Třpyt... oslnivý třpyt. Až se za jeho zdrojem ohlédnete, nebudete litovat. Drak hrající tmavěmodrýma barvama na Vás upírá své uhrančivé fialové oči, za kterými se jistě skrývají magické schopnosti, a tak i přes poměrně menší vzrůst tohoto pableskujícího tvora z něj můžete dostat strach. Raději odtrhnete od jeho vyčítavého pohledu svou pozornost a přesunete ji jinam. Dva velké rohy, mezi nimi další dva menší a také celkem čtyři podobné po stranách - jako kdyby na dračí hlavě tvořily přírodní korunu, která se bude pevně držet svého majestátního majitele. Sklouzáváte dál dolů po páteři, jež je pravidelně poset černými ostny, které se na hřbetu téměř nepatrně zvětší a u kořene ocasu se začínají menšit. Spodek krku a břicho jsou chráněny tmavě stříbřitými pancířemi. Pak něco zašustí a vy si všimnete obrovitých netopýřích křídel, jež se roztáhnou do své plné krásy... polije vás pot. Vzlétne... nebo se vrhne kupředu... ?

Úvod

11. prosince 2010 v 20:01 Sdělení
Tato stránka bude jen o dracích. Prosím, jestli se vám draci nelíbí nebo vám to připadá jako blbost, tak odejděte. A nepište sem komentáře ve stylu: "Co je tohle za stránku? Nějaký dračí svět? To je ubohý!" Děkuji. Udělala jsem tuto stránku, protože se mi moc líbí (přímo je miluji) draci! A také mě inspirovala autorka tohoto blogu: www.zemedraku.blog.cz .. moc mě to zaujalo, proto jsem vytvořila něco podobného. Zde budu také přidávat svojí knihu, kterou teď píšu a moc bych uvítala váš názor :) Moc bych chtěla poděkovat designérce: Benjik. I když se jí nechtělo, tak mi přece udělala design tohoto blogu. Tak ať se vám tu líbí a mějte pěkný den, přeje Dragon.
PS: V rubrikách čtěte prosím popořadě, tzn. od zdola nahoru. Děkuji :)